کی‌روش و یک سوتفاهم بزرگ با مطرح کردن بحث سوپرمن

کی‌روش و یک سوتفاهم بزرگ با مطرح کردن بحث سوپرمنیک اظهارنظر از سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران باعث ایجاد یک سوتفاهم شده است.

شب گذشته کارلوس کی روش در جمع نیوزنگاران ایرانی حاضر در روسیه قرار گرفت و درباره بازی با مراکش و پیروزی یک بر صفر ایران نکاتی را مطرح کرد.

به گزارش پریان، سرمربی پرتغالی در بخشی از این گفتگو اظهارنظری داشت که باعث ایجاد یک سوتفاهم شد.

کی روش گفت: من درس زندگی‌ام را گرفته ام و آن این است که سوپرمن فقط در کارتون‌ها است و هیچکس سوپرمن نیست. یک گروهی از مردم وقتی متحد هستند می‌توانند ابر مرد داستان ایجاد کنند. انتظاراتی که ما داشتیم این بود، وقتی قرعه کشی شد فقط ۲ گزینه داشتیم که یا جام جهانی را عوض کنیم یا امیدمان را نگه داریم. ما سعی داشتیم بازی را انجام دهیم و شاید تصور این بود که ماموریت ما غیر ممکن است اما ما باید آن را ممکن کنیم. این تنها روشی است که با احترام به تیم مقابل بازی کنیم. 

اظهارات کی روش این شائبه را ایجاد کرد که وی به غیبت سید جلال حسینی در تیم ایران کنایه زده چراکه قبل و بعد از بازی پرسپولیس برابر نماینده امارات در لیگ قهرمانان آسیا از این بازیکن به عنوان سوپرمن یاد شد.

با این حال از روسیه نیوز می‌رسد کی‌روش درباره حسینی صحبت نکرده بلکه از وی پرسیده شده که آیا او سوپرمن فوتبال ایران است و سرمربی تیم ملی نیز چنین پاسخی داده است.