چگونه بدنمان را سم زدایی کنیم؟


به دلایل متعدد ممکن است سموم اضافی در بدن انباشته شود به همین دلیل در هر چند وقت یک بار باید برنامه ای منظم برای دفع این سموم از بدن داشته باشیم.

به گزارش پریان  این دستور سم زدایی بدن ۱۰۰ درصد از ترکیبات طبیعی تهیه شده و در صورت استفاده منظم از ان حتی در پیشگیری و درمان سرطان هم موثر است.

به دلایل متعدد ممکن است سموم اضافی در بدن انباشته شود به همین دلیل در هر چند وقت یک بار باید برنامه ای منظم برای دفع این سموم از بدن داشته باشیم.

بیشتربخوانید : روشهای سم زدایی بدن با رژیم غذایی مناسب

دکتر ویکتوریا سمینوا Victoria Semionova ، متخصص درمان های طبیعی، یکی از بهترین دستوالعامل های طبیعی برای پاکسازی روده را با ما به اشتراک گذاشته است.

این دستور ۱۰۰ درصد از ترکیبات طبیعی تهیه شده و در صورت استفاده منظم از ان حتی در پیشگیری و درمان سرطان هم موثر است.

مواد لازم برای سم زدایی بدن

هویج و لبو

هویج ۵۰۰ گرم

لبو ۵۰۰ گرم

زردآلو خشک ۱ مشت

کشمش ۱ مشت

عسل۱ قاشق غذاخوری

برای تهیه این دستور به یک ظرف لعابی نیاز دارید. سبزیجات را برش داده و داخل آن بریزید و به آن ها آب اضافه کنید تا جایی که ۲ انگشت روی سبزیجات را بپوشاند. زردآلو و کشمش را اضافه کرده و روی حرارت کم بگذارید به جوش آید سپس کناری بگذازید خنک شود.

بعد از خنک شدن عسل را به آن اضافه کرده و اجازه دهید ۱۲ ساعت تا یک شب در یخچال بماند. سپس کاملا بفشاریدو آبشان را بگیرید. از مواد باقیمانده می توانید برای تهیه سوپ استفاده کنید.

آب سبزیجات برای استفاده دو روز شما کافیست. باید روزی سه بار به اندازه نصف لیوان قبل از هر وعده از این سم زدا استفاده کنید. برای گرفتن بهترین نتیجه باید این کار را یک ماه به طو منظم انجام دهید.

این داروی سم زدای طبیعی اندام های بدن و روده ها را پاکسازی ی کند و می تواند از سرطان جلوگیری کرده و حتی در درمان آن موثر باشد. سعی کنید از مواد صد در صد ارگانیک برای تهیه این دارو استفاده نمایید.

منبع: الودکتر