هیچ عاملی نباید جوانان را از رسیدن به عدالت ناامید کند


احمد توکلی رئیس سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت در جشن «دکترسلام» گفت: نباید هیچ عاملی جوانان را از رسیدن به عدالت که غایت همه ماست ناامید کند.

احمد توکلی: هیچ عاملی نباید جوانان را از رسیدن به عدالت ناامید کند

به گزارش پریان احمد توکلی رئیس سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت عصر امروز در مراسم جشن ۵سالگی «دکتر سلام» با بیان اینکه این هیجانات من را یاد خاطره‌ای انداخت، گفت: در سال ۱۳۵۰ که دانشجو بودم چون سابقه بازداشت سیاسی داشتم نه من را سرکلاس راه می‌دادند و نه اخراج می‌کردند.

وی افزود: یک روز که مراسمی در دانشگاه برگزار شد و تصمیم گرفتیم آن مراسم را به هم بزنیم. در آن مراسم که مهمان ویژه  آن کاظم‌زاده  وزیر علوم وقت بود، وقتی نوبت به بیان نظرات دانشجویان رسید من دستم را بلند کردم و گفتم آقای کاظم زاده این چه مدیریتی است که شما دارید. من که عضو دانشجویان این دانشگاه هستم را بدون هیچ دلیلی به کلاس‌ها راه نمی‌دهند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بعد از حرف‌های من جو سنگینی علیه وزیر علوم ایجاد شد و دانشجویان مارکسیست هم از آن جو سو استفاده کردند و علیه وزیر شعار دادند.

رئیس سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت ادامه داد: شما جوانان پرشوری هستید که نباید هیچ عاملی شما را از رسیدن به عدالت که غایت همه ماست ناامید کند. از دیده‌بان شفافیت و عدالت هم حمایت کنید و از آنجا که این سازمان یک سازمان مردم نهاد است به حمایت مادی و معنوی شما برای پیگیری مفاسد اقتصادی نیاز دارد.

در این مراسم  کلیپی از زندگی  سیاسی  احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از ابتدای انقلاب تاکنون پخش شد و  از فعالیت‌های  توکلی در عرصه مبارزه با فساد اداری به ویژه مفاسد اقتصادی تقدیر شد.