صعود پرسپولیس با تساوی مقابل نسف قارشی/ شاگردان برانکو در حسرت نخستین پیروزی در سال ۹۷

صعود پرسپولیس با تساوی مقابل نسف قارشی/ شاگردان برانکو در حسرت نخستین پیروزی در سال ۹۷تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار برابر نسف قارشی ازبکستان با تساوی بدون گل متوقف شد.

در هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امشب تیم فوتبال پرسپولیس در ازبکستان میهمان نسف قارشی بود.

به گزارش پریان، برانکو در غیاب شجاع خلیل زاده محروم تیمش را با ترکیب علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، محمد انصاری، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع خواه، فرشاد احمدزاده، سیامک نعمتی، وحید امیری و علی علیپور به میدان فرستاد.

هر دو تیم محافظه کارانه بازی را شروع کردند و تماشاگران پرتعداد ازبکستانی شاهد موقعیت های گلزنی نبودند. در دقیقه ۴۳ جدی ترین موقعیت برای نماینده ایران شکل گرفت و حرکت و ارسال خوب محرمی با ضربه نه چندان خوب علیپور به بالای دروازه رفت.

بازی در نیمه دوم نیز تا حدی سرد و کسل کننده شروع شد. برانکو در دقیقه ۶۹ احمد نورالهی را جانشین نعمتی کرد و با حضور شماره ۸ قرمزها کمی روند بازی تغییر کرد. نورالهی با شوت های مداوم دروازه حریف را تهدید کرد که دروازه بان نسف قارشی اجازه باز شدن دروازه اش را نداد.

در ادامه مصلح نیز جانشین امیری شد تا حملات از سمت چپ بیشتر شود اما در نهایت باوجود بهتر شدن بازی در اواخر نیمه دوم دروازه تیم‌ها باز نشد تا پرسپولیس بعد از شکست برابر سایپا در بازی با نسف قارشی نیز به تساوی بدون گل رضایت بدهد و فعلا در حسرت نخستین پیروزی در سال ۹۷ بماند اما شاگردان برانکو با این یک امتیاز صعود خود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان را قطعی کردند.