سفر خسته کننده ملی پوشان ایران به شیکاگو/ دو بازیکن جدید در اردوی تیم کولاکوویچ

سفر خسته کننده ملی پوشان ایران به شیکاگو/ دو بازیکن جدید در اردوی تیم کولاکوویچتیم ملی والیبال ایران برای حضور در هفته چهارم لیگ ملت‌ها، اوفا را به مقصد شیکاگو ترک کرد.

شاگردان کولاکوویچ برای برگزاری هفته چهارم مسابقات لیگ ملت های والیبال بامداد دوشنبه اوفا را به سمت مسکو ترک کردند. کاروان ایران بعد از ۲ ساعت پرواز به مسکو رسید و سپس بعد از ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه پرواز راهی فرانکفورت آلمان شد.

به گزارش پریان، تیم ملی ایران بعد از حضور در فرانکفورت به سمت شیکاگو حرکت می کند و بعد از ۹ ساعت و ۳۰ دقیقه پرواز به محل برگزاری دیدارهای هفته چهارم مسابقات در کشور آمریکا خواهد رسید.

ملی پوشان والیبال ایران در هتل Chicago Marriot Northwest اقامت خواهند داشت که کمتر از ۵ دقیقه تا سالن Searc Center Arena فاصله دارد. این سالن با ظرفیت ۹۵۰۰ نفر میزبان دیدارهای هفته چهارم مسابقات خواهد بود که با حضور کشور میزبان، ایران، لهستان و صربستان و از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ خرداد ماه برگزار خواهد شد.

ملی پوشان ایران در حالی راهی شیکاگو شدند که امیر خوش‌نیوز که سرپرستی تیم ملی را برعهده دارد به همراه امیرحسین توخته و کاظم صابری دو بازیکن جوان تیم به دلیل نداشتن ویزای آمریکا از حضور در هفته چهارم بازماندند.

به این ترتیب میثم جعفری مسئول کمیته تشریفات فدراسیون کارهای سرپرستی را انجام خواهد داد و پوریا یلی و علی اصغر مجرد دو بازیکن تیم ملی جوانان نیز جایگزین توخته و صابری خواهند شد.