دولت، خود را خدمتگذار مردم می‎داند


وزیر اطلاعات گفت: هر تولید ایرانی ارزشمند و لایق حمایت است و امروز می‌توان با راه‌اندازی کارگاه‌های کوچک و بزرگ، فرصت‌های شغلی بسیار خوبی ایجاد کرد.

سید محمود علوی درجمع مدیران و شوراهای شهرستان های مهر و لامرد استان فارس افزود: ما باید به مردم خدمت کنیم و برای آنان قدم برداریم و هر مسئولی در نظام مقدس جمهوری اسلامی که بتواند بهتر خدمت کند، خودش را به فرهنگ دینی خدمت نزدیک ‌تر کرده است. باید با اخلاق کریمانه با مردم رفتار کنیم و به شخصیت افراد احترام بگذاریم چرا که هرچه با دلسوزی و با اخلاق با مردم رفتار کنیم، مردم نیز به مسئولان اعتماد می‌کنند. 

به گزارش پریان، وزیر اطلاعات اضافه کرد:جلب اعتماد، سد بزرگی در برابر توطئه‌های دشمنان است. 

حجت الاسلام علوی افزود: کسی که با نیت خدمت به مردم، مسئولیتی را برعهده می‌گیرد با دل و جان در رفع مشکلات مردم تلاش می کند. 

«واعظی» همبستگی ملی را برای سال جدید آرزو کرد

رئیس دفتر رئیس جمهوری با تبریک سال جدید به مردم ایران گفت: امیدوارم سال ۹۷، سال شادی، خوشی، پیشرفت و همبستگی بین مردم عزیزمان باشد.

محمود واعظی روزجمعه در یک پیام ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود اظهار داشت: به مردم عزیزمان در سراسر ایران، سال جدید را تبریک می گویم و مجددا با همه کسانی که در سراسر کشور با مشکلاتی مواجه شدند؛ کسانی که در دریا، آسمان و زلزله و سیل با مشکلات مواجه شدند؛ همدردی می کنم.

وی افزود: امیدوارم سال ۹۷، سال شادی، خوشی، پیشرفت و هبستگی بین مردم عزیزمان باشد.

واعظی گفت: دولت هم خود را خدمتگذار مردم می داند برای این که بتوان آنچه که در توان دارد برای پیشرفت کار، زندگی و امنیت بهتر در طبق اخلاص برای مردم بگذارد.