خداحافظی احمدزاده با قرمزها؛ می‌‎خواهم در لیگ معتبر اروپایى پرچمدار مکتب پرسپولیس باشم + عکس

خداحافظی احمدزاده با قرمزها؛ می‌‎خواهم در لیگ معتبر اروپایى پرچمدار مکتب پرسپولیس باشم + عکس


بازیکن فصل گذشته پرسپولیس امروز به محل تمرین قرمزها رفت و با آنها خداحافظی کرد.

فرشاد احمدزاده که گفته می شود به زودی در یک تیم خارجی بازی خواهد کرد امروز به محل تمرین پرسپولیس رفت.

به گزارش پریان، بازیکن فصل گذشته قرمزها که صحبت از حضورش در لیگ لهستان مطرح شده بعد از دیدار با همبازیان سابق خود گفتگویی نیز با برانکو داشت.

وی ساعاتی بعد با انتشار عکسی در کنار همبازیان سابق خود متن زیر را به نشانه خداحافظی با پرسپولیسی ها منتشر کرد:

با عرض سلام و احترام و ادب خدمت میلیونها هوادار سرخ دل تیم محبوبم ، بعد از چندین سال حضور براى خدمت به بزرگترین و پر هوادارترین باشگاه ایران و آسیا و قهرمانى پى در پى در لیگ برتر و زندگى کردن با شور و هیجان هواداران پرشور پرسپولیس اکنون فرصتى پیش آمده که با توکل به خدا و با حمایت شما عزیزان بتوانم در لیگ معتبر اروپایى پرچمدارى باشم از مکتب بزرگى و قهرمانى پرسپولیس تا شاید به عنوان یک سرباز همیشگى ، تمام تلاشم را انجام دهم تا با موفقیت در این مسیر سخت و حساس همه ى شما را سربلند کنم . جدایى از شما هواداران و صاحبان اصلى باشگاه پر افتخار پرسپولیس سخت است ولى نیت و تلاشم براى پیشرفت و ایجاد افتخار براى فوتبال کشور و مکتب پرسپولیس است و در این راه سعى خواهم کرد استوار و پر قدرت قدم بزنم تا دوباره در خدمت شما باشم و با هم بر قله ى قهرمانى آسیا تکیه زنیم.

در این فرصت کوتاه تنها توضیح اینکه براى حفاظت از حیثیت مکتب قهرمانى پرسپولیس از پیشنهاد بزرگ تیمهاى عربى چشم پوشیدم و با قبول پیشنهادى با بحث مالى کمتر ، با ورود به لیگ اروپایى مسیر پیشرفت در پیش بگیرم تا اگر لایق باشم با انجام بازى و تاثیر گذارى براى تیمم ، موجب سربلندى شما باشم.

بابت تمامى حمایتهایتان منتدار هستم و تا ابد فراموش نمى کنم در سخت ترین روزها با حمایت و تشویق هایتان مسیر قهرمانى پى در پى لیگ برتر و موفقیتهاى آسیایى را رقم زدید.

خداحافظی احمدزاده با قرمزها؛ می‌‎خواهم در لیگ معتبر اروپایى پرچمدار مکتب پرسپولیس باشم + عکس