توقف پرسپولیس در یک بازی پرتوقف!/ نساجی برد را از دست داد، ذوب از تیم دایی مساوی گرفت

توقف پرسپولیس در یک بازی پرتوقف!/ نساجی برد را از دست داد، ذوب از تیم دایی مساوی گرفتتیم فوتبال پرسپولیس در دیدار برابر استقلال خوزستان با تساوی بدون گل متوقف شد.

در آغاز هفته سوم لیگ برتر فوتبال امروز سه بازی در تهران، مازندران و خوزستان برگزار شد.

به گزارش پریان، در اهواز استقلال خوزستان میزبان پرسپولیس صدرنشین بود که این بازی پربرخورد و پرحادثه در نهایت با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

حسین پورحمیدی، احمد آل‌نعمه، مصطفی کیانی، وحید حمدی نژاد، مهرداد پورابوالقاسم، محمد شریفی(ایوب کلانتری ۸۷)، میثم کریمی، میثم شاه‌مکوند، ایمان مبعلی، وحید خشتان(فرید امیری ۸۲) و رضا درویشی برای میزبان بازی کردند.

در ترکیب پرسپولیس نیز علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، بشار رسن(احسان علوان‌زاده۷۹)، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، امید عالیشاه( گادوین منشا۶۱)، سیامک نعمتی و علی علیپور به میدان رفتند.

بازی در طول ۹۰ دقیقه حاوی موقعیت های گل جدی نبود و تنها موقعیت جدی مربوط به نیمه دوم بود که ضربه علیپور بعد از برخورد به تیر دروازه به بیرون رفت.

نکته مهم این بازی قطع شدن مداوم آن به خاطر جو نامناسب ورزشگاه و سنگ پرانی تماشاگران و همچنین درگیری های مداوم بازیکنان خصوصا در اواخر بازی بود که باعث شد بازی خوبی انجام نشود و پرسپولیس هم بعد از دو برد متوقف شد.

در مازندران نساجی در حالی که با پنالتی محمد عباس زاده از پارس جنوبی پیش بود با گل تساوی ابراهیم صالحی مواجه شد تا در نهایت دو تیم به تساوی رضایت دهند.

دیدار ذوب آهن و سایپا در تهران نیز با تساوی بدون گل خاتمه یافت. در این بازی درخشان مهر بازیکن جوان ذوبی ها در دقیقه ۸۳ از بازی اخراج شد.

قرار بود امروز سپیدرود نیز در تبریز به مصاف گسترش فولاد برود که به خاطر مشکلاتی که در سفر این تیم به تبریز رخ داد بازی به فردا موکول شد.