تجمع مشکوک تمام شد ، ایستگاه مترو باز شد


مدیر روابط عمومی شرکت مترو تهران و حومه گفت: فعالیت ایستگاه مترو ملت که به دلیل تجمع برخی افراد تعطیل شده بود دقایقی پیش به حالت عادی بازگشت.

به گزارش پریان «محسن محمدیان» عصر سه شنبه در گفت و گو با نیوزنگار ایرنا افزود: در زمان حاضر وضعیت در ایستگاه مترو ملت عادی است و مسافرگیری انجام می شود. 

تجمع برخی افراد که سعی کردند خود را کسبه معرفی و فعالیتشان را در ادامه تجمع روز گذشته برخی بازاریان منتسب کنند در حوالی بازار امروز بروز اختلال در تردد خودروها و امنیت شهروندان را به همراه داشت که به گفته مسئولان مترو، فعالیت ایستگاه ملت برای دقایقی تعطیل شده بود.

روز گذشته برخی کسبه بازار در اعتراض به بعضی مسائل صنفی مغازه هایشان را بستند و مقابل مجلس نیز تجمع کردند که به گفته معاون امنیتی- سیاسی فرمانداری تهران هیچ فردی در خلال تجمع دستگیر یا مصدوم نشده است.

عبدالعظیم رضایی در این باره گفته است: در جلسه با روسای اتحادیه ها و صنوف قرار شد خواسته های بازاریان و کسبه از طریق آنها اعلام و پیگیری شود؛ خواسته های این قشر اقتصادی است اما عده ای سوءاستفاده گر نیز با ورود بین این افراد قصد داشتند با شیطنت مسیر اعتراض را از مسائل اقتصادی خارج کنند که با برخورد عوامل انتظامی مواجه شدند.

رئیس کل دادگستری استان تهران امروز گفته است که عموم جمعیت دیروز در بازار تهران را به هیچ وجه اخلالگر نظام اقتصادی نمی دانیم؛ اما افراد اخلالگر نظام اقتصادی در برابر میز قاضی زمین خواهند خورد.