اميدوارم شفر مثل كی‌روش همه‌كاره استقلال نشود


استقلال قهرمان جام‌حذفی شد و مسئولان این باشگاه قرارداد وینفرد شفر را هم تمدید كردند و این مربی فصل آینده هم هدایت آبیپوشان را بر‌ عهده خواهد گرفت. مجید نامجومطلق مربی و بازیكن سابق استقلال در خصوص قهرمانی آبیپوشان در جام‌حذفی میگوید: به همه استقلالیها این قهرمانی را تبریك میگویم و امیدوارم كه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا هم نتایج خوبی بگیرد و فصل بعد هم در لیگ برتر قهرمان شود. البته استقلال در فینال جام‌حذفی بازی همیشگی خودش را انجام نداد ولی مهم این بود كه جام را بالای سر ببرد.

نامجومطلق در خصوص مصدومیت مامه تیام در این بازی تأكید میكند: تیام بازیكن بسیار حرفه‌ای و یك گلزن تمام‌عیار است كه موقعیت‌های سخت را هم تبدیل به گل میكند. اگر این بازیكن بازی با ذوب‌آهن را از دست بدهد، قطعاً كار استقلال سخت خواهد شد و غیبت او در این بازی به ضرر استقلال است. امیدوارم تیام این بازی را از دست ندهد ولی اگر هم این اتفاق افتاد، طبیعتاً كادر فنی استقلال تدابیر لازم را برای پر كردن جای تیام در نظر خواهد گرفت.

به گزارش پریان ، نامجومطلق در خصوص اینكه كدام تیم شانس بیشتری برای صعود خواهد داشت، میگوید: هر دو تیم كار سختی دارند چون به ‌خوبی یكدیگر را میشناسند. ذوب‌آهن روی ضربات ایستگاهی بهترین تیم ایرانی است و در فاز تهاجمی بسیار خطرناك است. البته استقلال هم نشان داده قابلیت‌های فنی بالایی دارد و این شانس را دارد كه ذوب‌آهن را در این مرحله حذف كند. به نظر من شانس صعود استقلال بیشتر از ذوب‌آهن است و امیدوارم كه استقلال در نهایت به مرحله بعدی صعود كند.

او در خصوص تمدید قرارداد شفر با استقلال میگوید: شفر در استقلال تحول ایجاد كرد و توانست شرایط این تیم را تغییر دهد. او بهترین گزینه برای استقلال است ولی امیدوارم كه باشگاه یك قرارداد حرفه‌ای و معقولانه با این مربی بسته باشد. امیدوارم شفر مثل كی‌روش همه‌كاره استقلال نشود كه بخواهد در مسائلی كه مربوط به سرمربی نیست، تصمیم بگیرد. استقلال باید بهترین استفاده ممكن را از شفر ببرد.

منبع : نیوزورزشی