امروز با هجوم انبوه آموزه‌هاي ضد ديني مواجه‌ايم / به هر مناسبتي روسري برداشته و مشغول رقاصي مي‌شوند/ برخی مدیران به شکارچی آمریکایی اجازه ورود دادند

امروز با هجوم انبوه آموزه‌هاي ضد ديني مواجه‌ايم / به هر مناسبتي روسري برداشته و مشغول رقاصي مي‌شوند/ برخی مدیران به شکارچی آمریکایی اجازه ورود دادنددادستان کل کشور در واکنش به حواشی پس از فوتبال گفت: شرمم می آید بگویم آن شب در آزادی چه اتفاقاتی افتاده است.

حجت الاسلام محمد جعفر منتظری با بیان اینکه امروز در عرصه مبارزه هستیم؛ گفت: این شرایط مصداق جهاد اکبر است. امروز دشمنان در قالب جنگ نظامی به میدان نیامده است و حضور دشمن امروز به صورت جنگ فرهنگی است. رهبری چند سال پیش تحت عنوان شبیخون فرهنگی هشدار داده بودند.

به گزارش نامه نيوز، دادستان کل کشور افزود: آنچه در فضای مجازی و تحت عنوان تکنولوژی شاهدیم در خانه هایمان نفوذ کرده است و افراد حتی کودکان به عرصه لایتناهی ورود می کنند.

وی با اشاره به فعالیت معاونت امور فضای مجازی در دادستانی کل کشور گفت: امروز با انبوع عظیمی از آموزه های ضد دینی و ارزش ها مواجهیم و به طرز عجیبی به همه ابعاد زندگی ما تهاجم آوردند

منتظری ادامه داد: اگر امروز خود را مجهز نکنیم از ناحیه تهاجم فرهنگی ضربه می بینیم. زمینه های نفوذ فرهنگ غربی را حتی در بدنه مدیریتی شاهدیم. زمانی که مخفیانه می روند سند ذلت بار ۲۰۳۰زا امضا می کنند و اگر ورود رهبری به این ماجرا نبود، این سند در مراکز آموزشی، ارایه می شد.

وی افزود: گهگاه شاهدیم که صفحات برخی نشریات و زمینه های که برخی مدیران فراهم می کنند، شاهد این هستیم به بهانه های مختلف نفوذ کنند.

دادستان کل کشور با اشاره به ایجاد عرصه های شاد برای خانواده ها پس از فوتبال گفت: ما مخالف شادی جوانان نیستیم اما شاهد بودیم که برخی روزنامه ها تیتر زدند که آزادی آزاد شد.

وی افزود: شرم آور است تحت همین عنوان زن و مرد و دختر و پسر را در استادیوم جمع کنند و به هر مناسبتی خانم ها روسری برداشته و به رقاصی مشغول شوند سوال مطرح می شود آیا نظام برای این آمده است؟

دادستان کل کشور اظهار داشت: شرمم می آید بگویم آن شب در آزادی چه اتفاقاتی افتاده است. فیلم ها وجود دارد. به برخی مدیران که می گویند از یک جا باید شروع کرد می گویم اگر فکر می کنید می‌توانید به مقصود برسید اشتباه می کنید.

منتظری ادامه داد؛ آمریکا ورود ایرانیان را به آن کشور ممنوع کرد، امریکا با نظام جمهوری اسلامی اینگونه رفتار می کند اما آن آقای مدیر برای اینکه یک فرد آمریکایی در آسایش و تفریح باشد اجازه می دهند به ایران آمده و از حیوانات شکاری ایران شکار کند.

وی افزود: اجازه داده شد به این فرد به کاشمر و نیشابور برای شکار برود. خوشبختانه دادستان کاشمر متوجه شده و ورود این فرد را ممنوع کرد.

منتظری ادامه داد: استدلال این افرادی که مجوز دادند این بود که پول می داد. عزت ما اینگونه حفظ می شود؟ آقای ریيس سازمانی که اجازه دادی شهروند آمریکایی برای دادن چند دلار بیشتر به تو، برای تفریح بیایید، باید بگویک که دادستان ها اجازه ورود آمریکایی ها را نباید بدهند که تا کنون هم ندادند.