افشاگری از فساد در فوتبال قم/ از پرداخت پول برای بازی کردن تا راهکار عجیب آقای رئیس برای فرار از پرداخت بدهی‌ها

افشاگری از فساد در فوتبال قم/ از پرداخت پول برای بازی کردن تا راهکار عجیب آقای رئیس برای فرار از پرداخت بدهی‌هانتایج اخیر صبای قم که به لیگ دسته دوم سقوط کرده شائبه‌هایی را در پی داشت که با افشاگری‌هایی همراه شد.

در برنامه هفته گذشته ۹۰ به ابهامات و شبهات پیرامون عملکرد هیات فوتبال قم و ارتباط آن با نتایج صبای قم که به لیگ دسته دوم سقوط کرد پخش شد که واکنش تند رئیس هیات فوتبال قم را در پی داشت.

به گزارش پریان، در برنامه این هفته ۹۰ به این موضوع بیشتر پرداخته و اظهارات چهره های مختلف مرتبط با تیم صبا پخش شد.

برخی بازیکنان مثل روحانیون علنا اعلام کردند که برای حضور در صبای قم از آنها مبالغ میلیونی دریافت شده است که ظاهرا بخشی از آن به مسئولان هیات فوتبال رسیده و برخی نیز مدعی شدند مبالغ به حساب یکی از نزدیکان رئیس هیات فوتبال قم واریز شده است.

پرداخت پول برای انتخاب شماره لباس از دیگر افشاگری های اعضای سابق صبای قم بود و تاکید شد بازیکنی برای دریافت شماره ۱۰ تیم مبلغی پرداخت کرده است در حالی که سابقه چندانی در فوتبال ندارد!

نکته جالب انتشار عکسی بود که نشان می داد بازیکنان صبا بعد از شکست های پرگل در مسابقات به همراه سرپرست تیم به قهوه خانه رفته و مشغول کشیدن قلیان شده اند.

همچنین در این برنامه اظهارات رئیس هیات فوتبال قم در یک جلسه پخش شد که پیشنهاد کرد صبای قم به خاطر داشتن بدهی ۲۴ میلیارد تومانی منحل شود و با خرید امتیاز یک تیم در دسته اول یا دوم بازیکنان به آن تیم منتقل شوند و به این شکل مشکل بدهی ها حل شود!