اظهارات تند مسلمان بعد از جشن قهرمانی؛ چرا برای مذاکره تماس نمی‌گیرند؟/ منتظر باز شدن پنجره هستند تا ما را بیرون بیاندازند

اظهارات تند مسلمان بعد از جشن قهرمانی؛ چرا برای مذاکره تماس نمی‌گیرند؟/ منتظر باز شدن پنجره هستند تا ما را بیرون بیاندازندستاره نیمکت نشین پرسپولیس بعد از جشن قهرمانی اظهارات تندی داشت.

محسن مسلمان بعد از جشن قهرمانی پرسپولیس مصاحبه تندی انجام داد آن هم در حالی که با برخی رسانه ها مصاحبه ملایمی داشت.

به گزارش پریان، وی در گفتگوی جنجالی خود اظهار داشت: برای ماندن یک کلمه هم با من حرف نزده اند. من دوست دارم بمانم اما منتظرند اگر پنجره باز شد برخی بازیکنان را بیرون بیاندازند و اگر بسته ماند مذاکره کنند.

وی ادامه داد: از ایران و خارج از ایران پیشنهاد دارد نه بازیکن تحمیلی هستم نه با دلال آمده ام. قرارداد تمام شده و چند تیم مرا می خواهند اما اولویتم ماندن در پرسپولیس است با این حال نیوزی از مذاکره نیست.

مسلمان تصریح کرد: قطعا نقل و انتقالات با نظر سرمربی است اما باشگاه هم سهمی دارد و باید مشخص کنند ما را می خواهند یا خیر. در رسانه ها از مذاکره می گویند اما در عمل نیوزی نیست. اگر با من مشکل دارند چرا با احمدزاده و کامیابی نیا هم برای تمدید تماس نگرفته اند؟

مسلمان در رابطه با اینکه تا به الان چقدر دریافتی داشته است عنوان کرد: ۶۵ تا ۷۰ درصد دریافتی داشتیم و ۳۰ درصد را نگرفتیم. ۳۰ درصد آبشن هم بیاید می‌شود حدود ۶۰ درصد. اگر کسی برود ۱۰ درصد بیشتر برایش نمی‌ماند.

هافبک پرسپولیس در مورد جشن قهرمانی تصریح کرد: جشن افتضاح بود نیم ساعت ما را در رختکن نگه داشتند و داشتیم از گرما می‌پختیم در جشن همه بودند جز بازیکنان.